Jurajskie Forum Dyskusyjne
http://forumjurajskie.pl/

Miejsca na legalne ognisko
http://forumjurajskie.pl/viewtopic.php?f=17&t=7035
Strona 1 z 1

Autor:  ynst [ 15 kwi 2018, 07:27 ]
Tytuł:  Miejsca na legalne ognisko

Cześć wszystkim, właśnie wracam na Jurę po blisko 15 latach nieobecności, tym razem już nie z ekipą kolegów a z żoną i dzieciakami. Chciałbym odnowić moje jurajskie wycieczki i przedewszysykim pokazać ten puękny rejon młodzieży. Przypuszczam, że czasy kiedy paliło się ogniska gdzie kto chciał minęły i stąd moje pytanie i prośba: możecie polecić miejsca gdzie można legalnie rozpalić ognisko i upiec kiełbachę? Znajomy mówił mi, że prawdopodobnie pis zamkiem w Smoleniu, koło kas biletowych i parkingu jest miejsce ale nie byk pewien czy to legal.

Autor:  Michał [ 15 kwi 2018, 08:26 ]
Tytuł:  Miejsca na legalne ognisko

Witaj,

zgadza się w Smoleniu koło wiaty jest miejsce na ognisko. Czy legalne, w sensie wyznaczone przez stosowne służby (jakie i czy są takowe przepisy poza terenami leśnymi?), nie wiem, ale cyklicznie tam nawet większe grupy robią ogniska i nikt się nie czepia.

Autor:  grzehu [ 16 kwi 2018, 20:22 ]
Tytuł:  Miejsca na legalne ognisko

W Rzędkowicach na polanie pod Okiennikiem też raczej nikt Cię nie pogoni, we Włodowicach nad zalewem to już całkiem legalnie rozpalisz (choć terminy raczej pozajmowane w weekendy :mrgreen:

Autor:  Maćko [ 16 kwi 2018, 20:32 ]
Tytuł:  Miejsca na legalne ognisko

Nie zachowujmy się jak na zachodzie gdzie nic nie wolno. Pal wszędzie tylko z rozwagą i z rozmysłem i zostaw po sobie porządek. Tyle w temacie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/