Teraz jest 28 mar 2024, 12:37




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2012, 23:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2007, 20:29
Posty: 3061
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
tomek_ napisał(a):
Alferek napisał(a):
Dziwią, że mało piszę na forum.
Ale jak tu pisać, jak co drugi post na forum należy do Tomka, który jak widzę tak się rozpanoszył, że uzurpuje już sobie prawo do oceniania kto jest prawdziwym miłośnikiem Jury.
Nie sądzę, abym ostatnio pisał więcej postów niż inni, ale jeśli chcesz przejąć pałeczkę to zwyczajnie pisz więcej niż ja, np 10-15 postów dziennie :)



No trzy pod rząd są twoje, chociaż ten mogłeś edytować, a nie pisać parę minut później następnego.

tomek_ napisał(a):
Tutaj niestety się z Tobą nie zgodzę. Szacuję, że po OPN-ie zrobiłem około 600-700 wędrówek i gdybym chodził tylko wyznaczonymi szlakami to tak naprawdę nie znałbym tego parku. Właśnie dlatego chodziłem poza wyznaczonymi szlakami, żeby go poznać i wiedzieć jaki jest. OPN to moja obsesja jurajska i zamiłowanie życia. Jeśli chodzi o obnoszenie się z tym na forum, to tak jak pisałem wcześniej, chodząc po parku, nie niszczę jego przyrody bo ją kocham i nie obawiam się, aby inni poszli w moje ślady, gdyż turyści dzisiaj są bardzo wygodni i za żadne skarby nie zapuszczą się tam gdzie ja.



I znowu dawanie sobie pozwolenia na łamanie prawa.
Zgłoś się do pracy w OPNie.

Niszczysz przyrodę dając publicznie przykład, że prawo należy olewać.

_________________
-------------------------------------------------------------------
http://www.towarzystwojurajskie.pl/
strona domowa:
http://www.sa.wicz.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 18 mar 2012, 01:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2006, 19:56
Posty: 430
Lokalizacja: Zawiercie
tomek_ napisał(a):
Alferek napisał(a):
Miłośnikiem Jury na pewno nie jest ten, który chodzi po Parku Narodowym poza wytyczonymi szlakami i jeszcze się tym publicznie obnosi...
Tutaj niestety się z Tobą nie zgodzę. Szacuję, że po OPN-ie zrobiłem około 600-700 wędrówek i gdybym chodził tylko wyznaczonymi szlakami to tak naprawdę nie znałbym tego parku. Właśnie dlatego chodziłem poza wyznaczonymi szlakami, żeby go poznać i wiedzieć jaki jest. OPN to moja obsesja jurajska i zamiłowanie życia. Jeśli chodzi o obnoszenie się z tym na forum, to tak jak pisałem wcześniej, chodząc po parku, nie niszczę jego przyrody bo ją kocham i nie obawiam się, aby inni poszli w moje ślady, gdyż turyści dzisiaj są bardzo wygodni i za żadne skarby nie zapuszczą się tam gdzie ja.

Podejście godne prawdziwego miłośnika Jury. "Oleję i podetrę się przepisami parku narodowego, bo jestem TAKI zajebisty!" - brawo.

Mógłbym dużo pisać, ale polecam zapoznać się z poniższym wątkiem, może to załatwi sprawę:
http://www.e-gory.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2716

_________________
v3rt.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2005, 23:36
Posty: 1217
Lokalizacja: 49°55'N 19°01'E
tomek_ napisał(a):
Szacuję, że po OPN-ie zrobiłem około 600-700 wędrówek i gdybym chodził tylko wyznaczonymi szlakami to tak naprawdę nie znałbym tego parku
.
Tyle to moja żona nie zrobiła od urodzenia przez 23 lata mieszkając nie w "mieście sypialni", tylko 6 km od OPN... Ja rozumiem, że klawiatura komputera przyjmie każde "0", ale 60 brzmiałoby wiarygodniej. No chyba, że klawiatura komputera się zacięła na klawiszu "0". W zasadzie równie dobrze można było napisać 6000, ale 60000 brzmiałoby jeszcze dosadniej, nieprawdaż?
...a co na to lekarze?

_________________
Obrazek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2011, 21:53
Posty: 337
A wystarczyło by dzień w dzień wycieczkę po OPNie robić przez 16 lat z hakiem i by się cyfrę tomka wyrobiło :)

_________________
http://www.rodaki.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2006, 19:56
Posty: 430
Lokalizacja: Zawiercie
tomek_ napisał(a):
Link wrzucony przez Ciebie "sprawy nie załatwia".

To szkoda, bo powinien. Jeśli po jego lekturze masz jakieś nowe argumenty na łamanie przepisów PN, inne niż "mnie wolno, bo tak", to chętnie je poznam.

_________________
v3rt.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 19 mar 2012, 07:25 

Dołączył(a): 28 paź 2005, 07:08
Posty: 812
Alferek napisał(a):
tomek_ napisał(a):
Szacuję, że po OPN-ie zrobiłem około 600-700 wędrówek i gdybym chodził tylko wyznaczonymi szlakami to tak naprawdę nie znałbym tego parku
.
Tyle to moja żona nie zrobiła od urodzenia przez 23 lata mieszkając nie w "mieście sypialni", tylko 6 km od OPN... Ja rozumiem, że klawiatura komputera przyjmie każde "0", ale 60 brzmiałoby wiarygodniej. No chyba, że klawiatura komputera się zacięła na klawiszu "0". W zasadzie równie dobrze można było napisać 6000, ale 60000 brzmiałoby jeszcze dosadniej, nieprawdaż?
...a co na to lekarze?

Po pierwsze
Dla mnie to ŻADEN argument ( do pogrubionego)
Po drugie
Off top nie ma za bardzo związku z tematem, ergo następna pyskówka w znanym już temacie ze wzajemnym obrzucaniem sie błotem.

_________________
Endomondo_Se_Bywam:) AllegroBiker


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 19 mar 2012, 08:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006, 12:14
Posty: 6881
Lokalizacja: Śląsk
Że też się Wam chce w kółko Macieju, to wszystko już było a wątek jest zupełnie o czymś innym, następne wpisy bez związku z Doliną Krztyni będę wycinał.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2012, 09:56 

Dołączył(a): 08 mar 2007, 21:59
Posty: 2013
Lokalizacja: Pradła
Szkoda że wątek krztyniopodobny tak żałośnie się skończył.
Chyba trzeba pewne sprawy po prostować w jakiś nowych działach o Pradłach i całej dolinie Krztyni. Postaram się tym zająć.

_________________
TJ


Gora
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest 28 mar 2024, 12:37


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL