Teraz jest 21 wrz 2021, 06:50

Dział   Wątki   Posty   Ostatni post 

O regionie

Brak nieprzeczytanych postow Konkursy !!!, aktualny temat » Sakralnie

mała zabawa - test wiedzy o regionie - każdy może zadać pytanie

745

14849

09 wrz 2021, 17:36

markpm Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Historia i zabytki regionu, aktualny temat » Katakumby w kościele w Niegowie

Wszystko o jurajskich zabytkach - stanowiska archeologiczne, Orle Gniazda, fortyfikacje wojenne, ...

492

12243

11 wrz 2021, 19:56

Niegowianin Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Środowisko przyrodnicze Jury, aktualny temat » Bezkręgowce Jury

jak w tytule - zwierzątka, roślinki i cały świat abiotyczny (skałki, źródła, rzeki, itp.)

252

6612

wczoraj, 19:36

Kałasznikow Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Atrakcje regionu, oraz tematyka ogólna, aktualny temat » Święto Szlaku Zabytków Techniki - Industriada - 11.09.2021

Miejsca które najbardziej polecacie, ciekawostki przyrodnicze, krajoznawcze, ogólne dyskusje o Jurze itp.

218

2754

26 sie 2021, 12:38

sław Miro Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Wydawnictwa o Jurze, aktualny temat » Szlaki Kajakowe Województwa Śląskiego - Liswarta i Warta

Tradycyjne i elektroniczne broszurki, przewodniki, mapy, czasopisma itp. o Jurze, oraz terenach przyległych.

159

1452

30 gru 2020, 12:44

Michał Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Jura w obiektywie - krajobrazy, topografia itp., aktualny temat » Nasycić oczy rozruszać nogi

O pięknie jurajskich krajobrazów, fotorelacje z naszych wycieczek itp.

396

3940

18 wrz 2021, 19:08

Marianowski Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Jura w obiektywie - technika naszych fotek, aktualny temat » Dwa w jednym.

Nowy dział poświęcony Jurze utrwalonej na naszych zdjęciach - czyli dyskusje co, jak, czym i kiedy zrobiono fotkę. Serie zdjęć, relacje z wycieczek wrzucamy do działu wyżej (Krajobrazy, topografia), jak jakieś zdjęcie zaciekawi nas bardziej umieszczamy, podając link / lub wklejając zdjęcie o nim post w tym dziale

61

1300

14 lut 2020, 18:43

Brak nieprzeczytanych postow Filmy jurajskie, aktualny temat » Jurajski klip

Linki do naszych i znalezionych w sieci filmów o Jurze, nakręconych na Jurze itp.

87

519

16 kwi 2021, 19:10

Marcin73 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Nowa Galeria

Rozbudowana galeria gdzie możemy zamieszczać nasze jurajskie zdjęcia.
4 najnowsze fotki automatycznie prezentowane są pod ostatnim działem forum.

Wszystkie przekierowania: 110447
Brak nieprzeczytanych postow Galeria archiwalna

Link do galerii funkcjonującej na poprzednim forum, zawiera 796 zdjęć.
Nie można dodawać nowych fotek i komentować już dodanych

Wszystkie przekierowania: 100474

Turystyka, sport, aktywny wypoczynek i "forumowe" wycieczki po Jurze

Brak nieprzeczytanych postow Wycieczki Forum i TJ, aktualny temat » Mikołajki na Jurze - 5/6.12.2020

Dział tylko dla zaproszeń i relacji ze wspólnych wycieczek Towarzystwa Jurajskiego i Forum Jurajskiego.
Wszelkie wycieczki prywatne lub pod patronatem innych stowarzyszeń proszę opisywać w odpowiednich działach (piesze, rowerowe, pozostałe, Jura w obiektywie - krajobrazy...).

47

1799

04 gru 2020, 22:09

Rybak Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Turystyka piesza, aktualny temat » PIESZO SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

Szeroko pojęta wędrówka piesza, planowanie tras, wybór atrakcji, itp.

288

4312

10 lip 2021, 07:10

markpm Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Rowery, aktualny temat » Rower elektryczny na Jurę

Wszystko o Jurze dla miłośników dwóch kółek

342

3319

15 wrz 2021, 08:03

Maćko Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Wspinaczka i speleo, aktualny temat » co to za dziurka?

Coś dla amatorów jurajskich skałek i jaskiń

195

1950

30 sie 2021, 19:30

Kałasznikow Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Spływy kajakowe i inne związane z wodą, aktualny temat » Sztoła

Dział dla miłośników aktywnego wypoczynku na wodzie i nad wodą.
Jako że sama Jura sucha, to siłą rzeczy dopuszczamy tu większą swobodę terytorialną

72

939

wczoraj, 19:15

Brak nieprzeczytanych postow Pozostałe, aktualny temat » Przewodnictwo

Jeździectwo, narciarstwo, off-road ...

125

2536

24 mar 2021, 01:01

Przemmo Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Jura & GPS, aktualny temat » Graficzne przedstawianie śladu.

opisy wycieczek z trackami GPS

19

382

10 mar 2014, 11:09

kusmanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Baza noclegowa, aktualny temat » Czy może mi ktos pomóc .......chodzi o bazę noclegową

Gdzie nocować okiem turysty, co polecacie, a co wręcz przeciwnie...

89

486

17 cze 2020, 19:43

Jurajska codzienność - imprezy, aktualności, itp.

Brak nieprzeczytanych postow Polecamy, aktualny temat » Wieża gichtowa w Porebie 3 maja 2016

Imprezy i wydarzenia na Jurze szczególnie polecane przez ForumJurajskie.pl

13

64

03 maja 2016, 10:59

mlody Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Zaproszenia i aktualności, aktualny temat » III Noc Nietoperzy w Smoleniu

Imprezy plenerowe, rajdy, zloty, czyli co na Jurze ciekawego

591

1957

08 gru 2020, 09:41

kokers Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Zagospodarowanie turystyczne, aktualny temat » Jeziorko w Kusiętach

Stan bazy noclegowej, parkingi, szlaki turystyczne, itp.

177

2420

19 lip 2021, 06:30

Brak nieprzeczytanych postow Codzienność regionu, aktualny temat » Na Jurze powstaje western z Bogusławem Lindą...

Przyziemne problemy mieszkańców naszych jurajskich wsi i miast, nowinki z działalności lokalnych stowarzyszeń...

327

2704

08 wrz 2021, 07:09

Robert Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Pogoda, prace drogowe i inne aktualności, aktualny temat » Warunki pogodowo-drogowe - wątek stale aktualizowany

W miarę aktualne informacje o aurze, stanie dróg, itp.)

145

2444

02 wrz 2021, 22:20

Katarzyna_m Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Komunikacja publiczna, aktualny temat » Ratunku! Dojazd z Zawiercia do Podzamcza.

czyli jak przemieszczać się po Jurze bez samochodu

44

255

29 gru 2019, 22:00

Brak nieprzeczytanych postow Towarzystwo Jurajskie i inne lokalne organizacje, aktualny temat » Spotkanie robocze TJ

Forum wymiany informacji o nowo powstającym stowarzyszeniu i innych lokalnych organizacjach...

33

922

03 maja 2016, 19:50

alkosander Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow
Brak nieprzeczytanych postow
Ankiety, aktualny temat » ankieta Szlak Orlich Gniazd

Piszesz pracę mgr, prowadzisz badania, itp. - w tym dziale umieść prośbę o wypełnienie ankiety.

33

172

19 wrz 2017, 22:28

magdalenaslabosz Zobacz najnowszy post

Pozostałe

Brak nieprzeczytanych postow Na wschód i północ od Jury, aktualny temat » Ponidziańskie wąskotorówki

czyli tereny między Jurą a Górami Świętokrzyskimi
(Ponidzie, Wyż. Miechowska, Niecka Włoszczowska, Pasmo Przedborsko - Małogoskie, Płaskowyż Jędrzejowski)

87

647

wczoraj, 21:12

Katarzyna_m Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Na zachód od Jury, aktualny temat » Kamieniołom „Gródek” w Szczakowej - 28 lutego 2021.

czyli poza jurajskie pogranicze Śląska i Małopolski
(wschodnie części Garbu Tarnogórskiego, Progu Herbskiego i Woźnickiego, Dol. Przemszy, okolice Jaworzna itp.)

37

425

04 mar 2021, 20:05

Brak nieprzeczytanych postow Nasze inne poza jurajskie wycieczki, aktualny temat » Po drodze przez Gorce.

Czyli miejsca które odwiedziliśmy i polecamy je innym (z wyjątkiem obszarów objętych 2 wyższymi działami)

258

2026

08 wrz 2021, 08:12

Jerzy Radwański Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postow Poznajmy się..., aktualny temat » Cześć !

Dział dla nowych forumowiczów, tu się witam, piszemy o sobie itp.

177

1098

14 mar 2021, 08:37

Brak nieprzeczytanych postow Linki, aktualny temat » Mapy województw II Rzeczypospolitej

Jak sama nazwa wskazuje, tutaj zamieszczamy linki do ciekawych stron www.

78

358

18 cze 2021, 12:20

sław Miro Zobacz najnowszy post

Czat

11 lip 2021
20:51
Forum ma przerwę wakacyjną? :)
22:12
Sądzę, że ta przerwa to raczej na prace. Różne. Zarobkowe i inne. Tak dla odmiany, po długim niepracowaniu :(
22:37
No i te : zmiany, zmiany, zmiany … Jedni zmienili adres oraz zainteresowania, inni stan cywilny albo stan zdrowotny, jeszcze inni nadrabiają zaległości. Jednak mam nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa i wkrótce odliczymy się w komplecie :)
12 lip 2021
22:22
No... Ckni mi się za Wami.
14 lip 2021
18:56
Miałeś oddzwonić. Tak Ci się ckni. :P
20:03
No wiesz, sandwich – Rybak ma teraz nowe towarzystwo, to o starym nie ma czasu pamiętać …
15 lip 2021
8:07
Wsio pławajet ;)
9:06
Jeśli powyższe stwierdzenie jest dosłowną relacją z rzeczywistości - to i owszem, mokro jest.
9:07
Jeśli natomiast użyłeś go jako przenośni dotyczącej Rybaka, to odpowiem innym, również autorstwa niejakiego Heraklita – „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki” – ale, dodam – co szkodzi spróbować?
9:08
Wprawdzie warunki się zmieniły, lecz to wciąż to samo otoczenie. Potrzeba tylko WOLI ...
11:18
Użyłem uniwersalnie ;)
13:31
Wczoraj późnym popołudniem przeszła mocna burza z wiatrem szkwałowym niosącym poziomo masy wody.
13:31
Dużo połamanych drzew, pozrywane dachy, przerwy w dostawie prądu, netu itp.
13:32
Na fejsie ludzie wrzucają fotki i filmy m.in. z powodzie błyskaicznej / spływowej w Rodnikach, z powalonymi drzewami w bazie ZHP w Kostkowicach itp.
13:33
coś takiego oświadczyłem z piątek nad Pilicą, tylko tam grad był 3 razy większy.
13:34
U mnie na szczęście tylko połamalo parę gałęzi z wielkiego orzecha, położyło jednego sumaka i naruszyło lekko dachówki na komórce
18:17
Dostałam info z Kroczyc, od sąsiadki zza płotu – mamy na działce poprzewracane sosny, duże, prawie trzydziestoletnie. Pojedziemy w sobotę, to poznamy wielkość zniszczeń … A zasilania nadal nie ma ......
16 lip 2021
4:30
Przyjaciele,jestem aktywny,zoaczcie o której to piszę kończac poranną kawkę,normalnie dla białych ludzi środek nocy,a ja uderzam w drugi koniec kraju by wrócić potem do domu gdy jeszcze będzie widnno
to jeden z powodów dla których brak z mej strony relacji,owszem w soboty czy niedziele zdarza mnie się z rodzinką gdzieś wyskoczyć ale samo obcowanie z Nimi po takim tygodniu to gradka więc jest jak jest.
Jak się wszystko ustabilizuje znów będę Wam zamulał i chwalił się gdzie łażę,Kasia na priwie coś fajnego kiedyś do mnie skrobnęła,szkoda że tak publicznnie,Kasiu,ale gdy tylko wszystko się ustabilizuje wrócę do normy i będę Wam tu mulił do bólu
jak pięknie jest na Jurze koło Czewy,obecnie wybaczcie,ale tylko czytam Wasze nowe wpisy,czasem o bardzo nie typowej porze,Pozdrawiam :)
17 lip 2021
14:25
Jakby ktoś chciał. Jadę jutro z niedzieli na poniedziałek w Stołowe. Ruszam gdzie z wczesnego rana w poniedziałek i idę prze całe Stołowe do Polski po drugiej stronie. Skały Krasnoludków.
14:25
Nocuję gdzie się da. Jakby ktoś ...
14:26
No i zobaczę Skałę Czaszki legalnie już, bo ostatnio odpuściłem.
20:51
Niepartyiotycznie, ale północne Ponidzie to jest to i Nida góruje zdecydowanie nad Pilicą
22:33
sandwich. jakby co to chata jest wolna. Musze tylko posprzątać. i daruj sobie tę Czaszkę. Dałeś tyły ostatnio :)
21 lip 2021
19:50
Dziś pod wieczór zrobiłem sobie szybki spacer z Podlesic do Jaskini w Kroczycach - w lesie jak po tornadzie, straty spore, chodzi się miejscami ciężko.
19:51
A na terenie włodowickiego pałacu jakieś wykopki archeo.
23:34
O. A to ciekawe! Możesz Michale dowiedzieć się kto zacz?
22 lip 2021
6:45
Niestety nie mogę - wychodzę z samego rana i wracam koło 19-20
9 sie 2021
22:57
spóźnione zyczenia urodzinowe dla markpm (ufam, że żyje, bo się nie odzywa): Duzo Nowych Dziur do eksploracji!
23:51
i w ogóle co sie tu na forum dzieje? Zwariować z Wami można. sami jaskiniowcy. Może jakieś pożegnanie lata? z browarkiem? co Wy na to?
10 sie 2021
9:14
W Dolinie Pilicy żniwa, część pól już zaorana, dojrzewają jabłka i śliwki. Ostatnie dni takie super - rano chłodek później ciepło ale bez męczących upałów. Fajnie jest...
11 sie 2021
9:05
Rybaku – Ty już chcesz pożegnać się z latem? Ja jeszcze nie zdążyłam z niego skorzystać … :( A spotkać się można. Bez szukania jakiejś szczególnej okazji ;) Tylko jak zebrać to rozpierzchłe towarzystwo?
12 sie 2021
8:56
Ostatnie pożegnanie? To ja się piszę.
13 sie 2021
21:09
No dobrze. Jak jest nas troje chêtnych to mamy drużynę. Proponuję za równy miesiąc na szczycie Słupska lub Łysaka. Ok?
21:38
OK :)
14 sie 2021
12:06
Jak spadac, to z wysokiej skały ;)
20:22
Za równy miesiąc czyli 13 września w poniedziałek??? (niedziela bądź sobota chyba byłyby lepsze???) Słupsko i Łysak to też nie jeden punkt - więc który???
22:08
Panie inżynierze smar. Pan się nie irytuj brakiem precyzji. Pan weź poprawkę na humanistyczno-artystyczny odbiór rzeczywistości przez kolegę Rybaka i spokojnie poczekaj Pan na konkrety ;)
15 sie 2021
21:32
A w zasadzie to w takim planowanym spotkaniu najważniejszy jest … ambaras ;) By kilkoro chciało naraz. Czas i miejsce akcji są sprawą drugorzędną – zawsze można się spokojnie dogadać tak, by wszyscy byli zadowoleni. I tego się trzymajmy ;)
21:58
A parówkowym skrytożercom mówimy: stanowcze NIE ! :P
16 sie 2021
6:37
"...najważniejszy jest … ambaras ;) By kilkoro chciało naraz..." - tylko żeby ktoś później nie skukizował bo mu się pomyliło :P
6:59
Życzę miłego dnia. I samych dobrych decyzji.
8:09
Zdrowia, zdrowie najważniejsze!
23:34
Może faktycznie moja wcześniejsza propozycja była niezdrowa. Robercie: oprowadzisz nas po Śląsku?
17 sie 2021
8:40
Nieważne gdzie, ważne z kim ;) Do czego to doszło, Jurajczycy muszą emigrować za granicę :twisted:
12:51
Chętnie pożegnam z Wami lato, z uwagi jednak na tematykę forum wolałabym Jurę...
21:43
Niech więc będzie Jura. Niech wszystkie waśnie przeminą.
21:45
A Tobie Damo Trefl urodzinowo życzę wiary w przyjaźń, nowych, wydeptanych ścieżek i niech Ci się darzy przez kolejne osiemnaście lat :)
24 sie 2021
5:26
siemka:):):) idzie ktoś do piętrowej szczeliny?:):):)
31 sie 2021
9:08
Leje i końca nie widać, do d... sierpień był.
14:57
czesc , a mi sie podobało wszystkie weekendy były słoneczne ,ostatni Tydzień tylko troche deszczowy .co jak co ale w tym roku na pogode nie mogę nażekać;P,
16:51
Ja też miałem 2 tygodnie urlopu w sierpniu i tyle co raz mnie deszcz pogonił bo jak nawet padało to w nocy :)
18:12
Ostatnio przeglądałam wątek „Warunki pogodowo-drogowe”. Mam nadzieję, że obrazki z lipca 2013 nie powtórzą się …
21:01
U mnie właśnie przestało padać. I zrobiło się ciepło. Wreszcie.
21:21
O, to jest nadzieja, że i do nas dojdzie ta poprawa pogody. Tak trudno wytrzymać w tym zimnie i wilgoci, a to przecież wciąż lato. Gdyby nam się klimat nie ocieplał, to chyba by śniegiem prało ;)
21:24
Ale od jutra juz jesień meteorologiczna ;P
21:30
Nie chcę, nie zgadzam się, nie dopuszczam do siebie myśli, że to już wrzesień i kolejny rok trzeba będzie odfajkować.
21:51
Ale wrzesień też bywa ładny, ciepły i przyjemny.
21:52
Ja szukam pozytywów. Mniej ludzi na szlakach w tygodniu. Czas na urlop :D
22:13
To wszystko prawda. Bywały piękne wrześnie i październiki, ciepłe, słoneczne i barwne. Ale czy tegoroczna jesień przyniesie nam taką przyjazną aurę? Byłoby miło …
1 wrz 2021
0:09
Wszystko będzie dobrze. Zobaczycie.
15:10
Wisła w Krakowie pełna po brzegi, Dunajec, Wisłoka podobnie, jutro sprawdzę San ;)
15:10
Tutaj non stop coś nadal leci z nieba
15:56
Deszcz przestał padać w Czewie jeszcze przed południem i prognozy przynajmniej do przyszłego piątku wróżą przyjemne pierwsze dziesięć dni września :)
17:15
Kraków dziś też bez deszczu
20:46
W Nowej Rudzie bezchmurnie, ale tylko 18 stopni. Liście na drzewach żółkną. Czy aby nie za wcześnie?
21:39
W normalnych latach ubiegłego wieku (jeszcze bez histerii klimatycznych), gdy pod koniec sierpnia wracałam z wakacji, witał mnie zapach żółtych, opadłych, topolowych liści – to był znak, że rok szkolny ante portas.
21:42
A dziś? Zieleń bujna i soczysta, jak w czerwcu. Może doczekamy się, dawno nie widzianej, złotej polskiej jesieni?
21:59
Żłota polska jesień,słoneczna lekko mroźna i biała zima itp.,nie ma lepszych czy gorszych pór roku,ważne są okoliczności w jakich nas one spotykają.
22:00
Co do histerii klimatycznych to chyba już psychoza na siłę nawijana.Dziś w mediach słyszałem jak jeden mądrala argumentował że nigdy dawniej nie dostawał tyle SMSów z alertami pogodowymi.Dobre nie :D
2 wrz 2021
6:49
Cóż, każdy ma zdanie swe. Dla mnie pogodowo tegoroczny sierpień był gorszy niż minione - więcej deszczu co wpływa na zainteresowanie Klientów.
7:27
Nie da się ukryć, że sierpień był fatalny – 4 dni upalne, to (jak na pełnię lata) zdecydowanie za mało. Obfite deszcze poprawiły (chyba?) stan namoczenia gruntu, ale stan psychiczny korzystających z sezonu wakacyjnego, to już niekoniecznie :(
11:41
No :) piękne słoneczko. 23 stopnie w cieniu. czas ruszać :)
5 wrz 2021
8:34
Wrzesień też niezbyt ciepły - zrobliśmy teraz dwa rajdy: 02.09 pieszy między Pilicą a Kroczycami i 04.09 rowerowy w okolicach Kroczyc, Pilicy i Podzamcza i cały czas trzeba było mieć na sobie polar lub kurtkę.
9:42
W cieniu z pewnością nie da się dłużej posiedzieć w krótkim rękawku.Słonko grzeje ale powietrze chłodne.
16:19
Rano było chłodno, teraz w długich spodniach momentami za ciepło. Boćki odleciały, część jaskółek też, co dziwne szpaków nie widzę na wsi wcale już od 2 tygodni
Michał. Wszystkiego Najlepszego !!! :)
Dziękuję
17:07
Czy to jakieś okrągłe? ;)
17:07
Bo nie wiem, czy tylko życzyć, czy zajechać osobiście :P
6 wrz 2021
7:03
Jeszcze nie okrągłe.
7 wrz 2021
6:30
Z tego co kojarzę, to Katarzyna_m jest o dwa dni młodsza od Michała. Niech Ci się też darzy Kasiu :)
7:13
Ty to masz pamięć, ja ledwo swoje pamiętam
8:11
Z perspektywy daty dziennej, to i owszem … Rocznikowo, niestety, znacznie wyprzedzam wszystkich Was tutaj, Młodzieńcy ;). Niemniej jednak dziękuję za pamięć i życzliwość :)
9:20
Rybaku, wybacz moją nazbyt pedantyczną naturę, ale to chyba jednak TRZY dni. Tak było w ubiegłym roku, a nie sądzę, by czas aż tak bardzo się zawinął ;)
13:15
No tak. Faktycznie TRZY. Czyli z Michałem się spóźniłem. A niech to...
17:23
https://dziennikzachodni.pl/w-mirowie-p ... ilmowy-sre dniowieczna-warownie-zobacza-widzowie-na-calym-swiecie/ar/c15-15791266
8 wrz 2021
13:21
od dłuższego czasu omijam okolicę na bezpieczną odległość, z Łutowca jeszcze można za darmo popatrzeć
9 wrz 2021
14:05
Do pełni satysfakcji właściciela wiadomo jakiej budowli pozostała tylko wizyta królowej Elżbiety II.
20:49
Piękny dziś zachód był,na Słońca już za późno było,ale cienki sierp Księżyca i mocno skrząca Wenus wyglądały bajecznie,widoczny niemal do samego styku horyzontu z niebem.
Warto dla takich chwil choćby na króciutki moment zaliczyć jurajską górkę za miastem.Wieczór też ciepły,chyba wrzesien rekompensuje nam nie najlepszy sierpień.
Dziesięciodniowa prognoza dla pierwszych dni miesiąca tym razem nie okazała się lipą.
16 wrz 2021
21:03
Pożegnanie Lata chyba z lekka przesuniemy na jesień. Przepraszam za zwłokę, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tak mi się zdaje :)
17 wrz 2021
12:27
Akurat z powitaniem zimy zgrabnie się połączy ;)
17:28
Oby Twoje słowa w … NIC … się obróciły ...
22:06
Planuję przyjazd na czwartek, piątek i sobotę. 23 - 25 września. Muszę go połączyć z pracą. Takie czasy niestety.
18 wrz 2021
19:50
Sieemanko.ostatnio zainteresowałem sie Jaskinia na Swiniuszce ,czy jest tu ktos kto byłby chetny na wyprawe z dopiero co raczkującym speleomaniakiem;P
19 wrz 2021
19:56
Odpisz na fejsie
Zaloguj się, aby pisać na czacie.

Ostatnio zamieszczone zdjęcia
Wiosna
Tytuł: Wiosna
Dodano: 30 maja 2021, 13:42
Komentarze: 2
Na wysokiej skale
Tytuł: Na wysokiej skale
Dodano: 11 kwi 2021, 08:34
Komentarze: jeszcze nie ma
Najazd "Ogórów" na Bramę Krakowską (początek lat 80-tych)
Tytuł: Najazd "Ogórów" na Bramę ...
Dodano: 13 mar 2021, 20:17
Komentarze: 7
Slajd z 1990
Tytuł: Slajd z 1990
Dodano: 12 mar 2021, 13:37
Komentarze: 5

Usuń ciasteczka | Ekipa

Teraz jest 21 wrz 2021, 06:50